14.06.2017 – Návštěva dětí z 1. třídy s p. u. Švancarovou

14. 6. 2017 navštívili školku kamarádi z 1. třídy s paní učitelkou Mgr. Evou Švancarovou. Než přišli kamarádi do školky, sluníčka seděla v kroužku a povídala si o škole, co se jim tam líbilo – při návštěvě ZŠ, při zápisu, jak se těší do školy, co vše už mají připravené. Když přišla návštěva, pěkně se všichni přivítali, předali si dárečky a posadili se do kroužku. Prvňáčci dětem pověděli, co vše se naučili, co vše už umí. Vzájemně si všichni povídali. Poté se občerstvili, hráli si, kreslili. A že přálo počasí, všichni se odebrali na školní zahradu – kluci hráli fotbal, děti skákaly přes švihadlo, hrály si na písku, tvořily z písku, houpaly se, klouzaly se. Nálada byla pohodová. Všichni si dopoledne v naší školce užili. Děkuji paní učitelce a těšíme se na další návštěvu.