26.06.2017 – Pohádkové Radůstky Lidušky a Milana

Poslední Radůstky v tomto školním roce byly věnované pohádkám. Program naší paní ředitelky Lidušky a pana učitele Milana odstrartovala písnička „Výlet do pohádek“. Děti zpívaly za doprovodu kytary p. učitele. Potom shlédly a vyslechly pohádku „O čarodějnickém kluku Ťulínkovi…“, ve které se seznámily se spoustou zvířátek, např. se Srnečkou Hnědoočkou, s Ježečkem Píchálkem, nebo se zajíčkem Bobíkem. Po pohádce si děti protáhly tělíčko pohádkovou rozcvičkou. Pak si děti poslechly písničku „Pohádkový sen“. Následovala soutěž – děti hádaly hrdiny pohádek, které p. uč. Milan pantomimicky předváděl. Pohádkovou soutěž vyhrála Zuzanka – tímto jí ještě jednou gratulujeme. Na závěr se děti naučily novou pohybovou hru „Čert a Káča“ a zatancovaly si na hity z českých pohádek. Děkujeme paní ředitelce a p. učiteli za příjemné pohádkové dopoledne.

Barbora Venclová