28.06.2017 – Návštěva dětí ze školní družiny v MŠ

V posledním předprázdninovém týdnu nás navštívila školní družina s p. vychovatelkou Milenou Kutlákovou. Školáci nám přinesli dvě kytičky a další drobnosti pro radost. Naše děti nakreslily družináčkům obrázky a p. vychovatelce předaly svícínek a bylinkový čaj. Občerstvení, v podobě upečeného perníku a ovocné bublaniny, zajistila naše p. kuchařka Ivanka. Děti si společně hrály v obchůdku, stavěly z velkých látkových kostek a také si povídaly o blížících se prázdninách. Děvčatům se líbilo razítkování a chlapce asi nejvíce zaujal stolní fotbálek.

Děkujeme p. vychovatelce za návštěvu, školákům přejeme krásné prázdniny a těšíme se v příštím školním roce na další spolupráci.

Barbora Venclová