Maňáskové divadlo Šternberk

Druhý den 5.9.2017 do naší školky U Dvou sluníček přijelo Maňáskové divadlo Šternberk se třemi pohádkami – „Hrnečku, vař!“, „O zlaté rybce“ a „O Smolíčkovi“. Celý program uváděla dvě kuřátka, se kterými jsme si mohli zazpívat spoustu lidových písniček, např.: „Pod naším okýnkem“, „Hřej, sluníčko, hřej“. Pohádky byly poučné, zdůrazňovaly vítězství dobra nad zlem. Byly doplněné o zvukové efekty, básničky a písničky. Děti se mohly do pohádek aktivně zapojovat, radily hrdinům, jak se zachovat. Pohádky se líbily, jak dětem starším, tak dětem nově příchozím.

Děkujeme Maňáskovému divadlu Šternberk za zábavné, pohádkové dopoledne a těšíme se na další spolupráci.

Barbora Venclová

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.