„Přáníčka a dárečky“

Jak už to tak bývá, ke každé tradici se vyrábějí přáníčka a dárečky. A jelikož stále chceme dělat radost a obdarovávat své blízké, letos tomu nebylo jinak. V pondělí 11.12. 2017 jsme proto začali vyrábět přáníčka. Volily jsme lehčí variantu, aby si vše mohly děti dělat samy bez ohledu na věk. A věřte, byly opravdu všechny moc šikovné. V úterý jsme vyráběly květináčové svícínky. Nejprve děti daly do květináčů aranžovací hmotu. Poté do ní začaly vpichovat různé větvičky. Všechny je to moc bavilo. Závěrem jsme větvičky dozdobily dle přání dětí a vsadily svíčku. Děti byly moc spokojené. Svícínky vypadají velice hezky, ale slouží pouze pro dekoraci.

Všechny děti byly moc šikovné, zaslouží si od Vás velkou pochvalu.