Vánoční besídka

Dětmi dlouho očekávaný den, úterý 19. prosince, konečně nastal. V naší Mateřské školce U dvou sluníček se konala Vánoční besídka.

Po obídku si děti odpočinuly a pak už jen vyčkávaly příchod svých blízkých. Školička byla naplněná doslova k prasknutí, takovou velikou účast jsme nečekali. Děti předvedly spoustu básniček, písniček a tanečků se zimní, mikulášskou a vánoční tématikou. Na závěr děti předaly svým rodičům vyrobené přáníčko s vánočním stromečkem, svícínek a pečený čaj. Rodiče odcházeli s úsměvem na tváři a děti na sebe mohly být patřičně hrdé. Pro některé děti ze zelených sluníček to byla úplně první besídka a všechny ji zvládly na jedničku.

Děkujeme všem za návštěvu a za celou školičku přejeme všem ty nejkrásnější a nejpohodovější Vánoce.

                  Barbora Venclová

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.