Novoroční karneval

Nový rok 2018 se musí patřičně přivítat a nebylo tomu jinak ani v naší školce. Děti si přinesly masky a Novoroční karneval mohl začít. Zahájení proběhlo v kroužku ve třídě zelených sluníček, kde se děti od p. učitelek dozvěděly, co je to Silvestr a jaká číslice se v novém roce změnila. Poté následovala přehlídka masek.

Objevili se například Spidermani, princezny, hasiči, ale také indián, nebo fotbalista. Po představení masek děti plnily proudové cvičení ve třídě oranžových sluníček. Prolézali dlouhým tunelem, skákaly na trampolíně, sklouzly se na skluzavce, nízkou překážku přeskakovaly a vyšší překážku podlézaly. Po cvičení si děti zasloužily něco sladkého do bříška a na zapití dětské šampaňské, které p. učitelky, za hlasitého odpočítávání dětí, slavnostně bouchly.

Na závěr karnevalu děti tancovaly na „Zimní mašinku“, „Čertí šarádu“, „Chňapíka“ a další dětské hity.

Přejeme všem úspěšné zahájení nového roku 2018.

Venclová Barbora

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.