Zimní olympiáda

V úterý 23. ledna se konečně umoudřilo počasí a byl sníh. Proto jsme se rozhodli uskutečnit „Zimní olympiádu“. Před pobytem venku jsme si s dětmi zopakovali pravidla bezpečnosti. Pořádně se obléct a hurá před školku a za bytovku. Ale nesmíme zapomenout na boby, kužele a tyče. Přece jdeme plnit úkoly. Za bytovkami Barunka rozdělila děti do dvou družstev – děti si procvičily zástup a hlavně vnímavost. Poté nachystala přeskok nízkých překážek – to byla první disciplína. Druhá byla, že závodily i paní učitelky a vozily děti mezi kužely. A třetí? Přeci jízda z kopce. To byla paráda. Po návratu do školky byly děti odměněny medailemi, diplomy a lentilkami. Olympiáda se vydařila. Tak doufejme, že příští rok si ji budeme zase moci zopakovat, neboť sníh je velkou vzácností.