Návštěva prvňáčků ze ZŠ

Ve středu zavítali do naší školky prvňáčci ze ZŠ Brněnec s paní učitelkou Drahomírou Blažkovou. Návštěva byla zejména pro předškolní děti, které už brzy bude čekat zápis. Naše děti se na své kamarády ze školy velice těšily, vyrobily jim záložky a předaly pár dobrot. Školáci přinesli nakreslené obrázky a dětské časopisy. Prvňáčci pověděli našim dětem, co je v první třídě bude čekat, jaké budou mít předměty a samozřejmě jaké budou mít své první vysvědčení. Předškoláci bedlivě poslouchali, poté se paní učitelce Blažkové představili a mohli se ptát na cokoliv, co je zajímalo. Návštěvu zakončilo společné hraní. Děvčata si kreslila a chlapci si hráli s různými stavebnicemi.

Děkujeme paní učitelce Blažkové i prvňáčkům za zajímavé dopoledne se spoustou informací.

                                                                                                         Barbora Venclová

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.