Což takhle svatba, princi?

Děti z dramatického kroužku při ZŠ Březová nad Svitavou si připravily divadelní představení na motivy pohádky „Což takhle svatba, princi?“.

Pozvání přijala i naše MŠ, a tak jsme se s dětmi v úterý 22. května na pohádku vypravili. Cestu tam si děti užily v autobuse a přestavení se jim moc líbilo. V pohádce vystupoval princ, kterému jeho tatínek král hledal nevěstu. Jak ale takovou pravou nevěstu vybrat? Pomocí tří úkolů, se kterými princeznám pomáhala zrcadelnice Běla v mužském převleku. Nakonec se ukázalo, že právě Běla bude pro prince tou nejlepší nevěstou. Zazvonil zvonec a pohádky byl konec.

Zpáteční cestu do školky zvládly děti pěšky. Cesta byla sice delší, ale přestávka s dobrotami v batůžku, byla pro děti velkou motivací.

Děkujeme ZŠ Březová nad Svitavou za pozvání.

                                                                                                            Barbora Venclová

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.