Návštěva kamarádů ze ZŠ

V úterý 26.6.2018 za dětmi do naší MŠ U Dvou sluníček přišli kamarádi ze 2. tř. ZŠ Brněnec s paní učitelkou Mgr. Ludmilou Dobešovou. Děti si při příchodu vzájemně předaly dárky a posadily se na zem a na židličky. Druháci naše děti seznámili s ukázkou z čítanky o Bobku a Bobkovi jak byli na lodi. Všechny děti pozorně sledovaly pohádku. Druháci, aby se ve čtení mohli střídat a školkové děti, aby věděly, o čem pohádka je. Poté si s paní učitelkou rolex repliky pohádku připomněli formou otázek. Také si společně nakreslili loď z pohádky a občerstvili se připravenými moučníky. Také si spolu pohráli a pak šli ven na školní zahradu.

Tímto bych chtěla poděkovat za milou návštěvu a vzájemnou spolupráci se ZŠ.

Jarmila Homolková

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.