Sluníčková olympiáda

V pondělí 24.9.2018 jsme měli pro děti, v rámci týdenního tématu „Z pohybu se radujeme, proto hodně sportujeme“, připravenou již tradiční Sluníčkovou olympiádu.

Jelikož nám v pondělí počasí nepřálo, sluníčko bylo schované za mraky a pršelo, uspořádali jsme se naši olympiádu ve školce. Dráha plná překážek byla pro děti připravená ve třídě 1., u zelených sluníček. Úkolem dětí bylo prolézt strachovým tunelem, nízkou překážku nejprve přeskočit snožmo a poté podlézt, zaskákat si na trampolíně, prolézt obručí, vylézt na žebřiny a sklouznout se a naposledy přejít po lavičce a přitahovat se na lavičce soupaž.

Všechny paní učitelky dohlížely na bezpečnost dětí, ale také na to, zda děti plní překážky správně. Odměnou byl pro děti zelený, nebo oranžový diplom, medaile v podobě sluníčka, reflexní sluníčko a sladkost.

I přes nepřízeň počasí, věříme, že si děti Sluníčkovou olympiádu užily a budou na ni mít pěkně vzpomínky.

                                                                                            Barbora Venclová

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.