Pohádka „Bílé přání“

Ve čtvrtek 6.12.2018 nás v naší školce navštívilo divadélko JÓJO, tentokrát s pohádkou „Bílé přání“. Pohádka bylo o tom, jak babice Zimnice a babice Meluzína společně se zvířátky (hadem, motýlkem, medvědem, včelkou,…) hledaly andělíčka, koníčka a ovečky. Andílka proto,  aby doručil dopisy Ježíškovi, koníka a ovečky proto, aby napadl sníh a děti byly spokojené a šťastné.

Pohádka byla doprovázena hudbou a zpěvem, děti se také zapojily svými pohyby a zpěvem. Na konci pohádky děti pomáhaly sbírat sněhové koule do velké čepice. Pohádka se všem velice líbila a všichni si užili spoustu legrace. Na závěr děti dostaly sladkou odměnu.

Lucie Klapušová