Výprava za velikonočním zajíčkem

V pondělí 15.dubna se děti vydaly na výpravu za Velikonočním zajíčkem, kdy měly po cestě plnit úkoly a poté hledat poklad. Děti po svačince tvořily kuřátka od toaletního papíru, povídaly si o Velikonocích. Když měly vše hotovo, zopakovali jsme si společně pravidla slušného chování a bezpečnosti, a mohli jsme vyrazit. Před školkou už byla nakreslena šipka a opodál fáborek, a tak jsme mohli vyrazit. Děti cestou zpívaly, recitovaly, povídaly, co vše patří k Velikonocům, hrály pohybovou hru „Zajíček ve své jamce“, opakovaly názvy mláďátek. Když správně dokončily předposlední úkol, šipky a fáborky vedly na školní zahradu, kde měly děti hledat poslední úkol. Nakonec na děti čekal poklad, ve kterém byly velikonoční balíčky. Dětem se výprava za Velikonočním zajíčkem velice líbila.

Klapušová Lucie