Čarodějnický rej

V pondělí předposledního dubna se v MŠ U Dvou sluníček konal již tradiční Čarodějnický rej. Počasí nám bohužel nepřálo, a tak jsme celou akci přemístili do třídy zelených sluníček.

Program zahájila hlavní čarodějnice – p. ředitelka Jaruška, která dětem předvedla tvorbu kouzelného lekvaru. Poté děti převlečené do čarodějnických kostýmů létaly na koštěti mezi kužely. To pro správné čaroděje a čarodějky nebyl vůbec těžký úkol a všechny děti ho zvládly na jedničku. Následovala čarodějnická diskotéka, na které se děti opravdu vyřádily. Nesmělo chybět také tradiční čarodějnické pohoštění – párky. Ohýnek na naší zahradě sice hořel, ale jelikož i nadále pršelo, tak nám párky opekla p.ředitelka Jaruškou s Pavlou a děti si na nich pochutnávaly ve třídě.

I přes nepřízeň počasí věříme, že si děti čarodějnice ve školce užily. Děkujeme všem za pomoc s organizací.

Barbora Venclová