Výlet do ZOO Olomouc

Dne 21.5.2019 se vydaly děti s p. učitelkami na výlet do Zoo do Olomouce. Při příchodu všech dětí do školky si děti zopakovaly pravidla bezpečnosti, slušného chování, nasvačily se, oblékly a nasedly do autobusu, který na nás čekal před školkou. Během cesty děti pozorovaly krajinu, zvířátka a také dopravní prostředky.

Po příjezdu do Olomouce si děti udělaly dvojice a došli jsme společně k ZOO. V ZOO jsme chodili společně celá skupina pospolu a pozorovali jsme různá zvířátka. Děti mohly vidět opravdu hodně zvířátek např. medvěda, žirafy, lva, tygra, rybičky, zebry, klokany, opičky, papoušky, plameňáky, geparda, hady, soby, kozy,… Děti se dozvěděly nové poznatky o zvířátkách a vše, co je zajímalo. Nejvíce se dětem líbily žirafy, opičky, a kdo chtěl, mohl si nakrmit kozy. Děti si na závěr mohly koupit malý dárek nebo zlatou minci se zvířátkem.

Jsme rádi, že nám počasí nakonec přálo. Dětem se výlet velice líbil, a především byly děti moc šikovné a pozorné.

Klapušová Lucie