Sluníčková olympiáda

Ve středu 25.9. se na školním hřišti měla konat Sluníčková olympiáda, ale jelikož nám nepřálo počasí, tak se olympiáda konala v naší školičce.

Po vydatné svačince si děti s paní učitelkou ve třídě oranžových sluníček zopakovaly pravidla bezpečnosti, rozcvičily se a zahrály si židličkovanou, aby se ve třídě zelených sluníček nachystaly disciplíny. A to prolézání tunelem, podlézání a přeskok překážek, skákání na trampolíně, skákání v pytli, hod na panáka a plazení po lavičce.

Paní učitelka Lucka seznámila děti se cvičením, aby mohla olympiáda začít. Každý závodník měl za úkol projít dvakrát cvičení a na konci byli všichni sportovci obdarováni medailí, diplomem a sladkostí.

I když nám počasí nepřálo, tak si děti olympiádu užily i v prostorách školky.

Barbora Zeráková