Návštěva školní družiny

Úterní odpoledne patřilo předvánoční návštěvě školní družiny při ZŠ Brněnec, spolu s paní vychovatelkou Milenou Kutlákovou.

Školáci přinesli p. učitelkám různé vánoční výrobky, školkové děti předaly paní vychovatelce svícínek, přáníčko a domácí balzám na rty. Po přivítání, s přáním veselých vánoc, následovalo tradiční skupinové hraní. Děvčata si nejčastěji vykreslovala omalovánky s vánočními motivy, kreslila nebo razítkovala. Chlapci si stavěli z různých stavebnic. Děti také hrály s p. učitelkou vánoční pexeso, prodávaly v obchůdku a v kuchyňce připravovaly různé dobroty.

Děkujeme školní družině za návštěvu a za celkovou spolupráci a těšíme se na další shledání v novém roce.

Barbora Venclová