Zimní olympiáda

Dne 30. ledna jsme pro děti připravili „Zimní olympiádu“. Ačkoliv jsme si všichni moc přáli, aby napadl sníh, bohužel to letos nevyšlo. Proto se olympiáda uskutečnila v MŠ ve třídách.

Pro děti byly připraveny celkem čtyři disciplíny. V první disciplíně měly děti za úkol vyjít do kopce a sklouznout se dolů (za pomocí skluzavek). Ve druhé disciplíně si děti vyzkoušely sjezd na lyžích (pomocí dřevěných lyží) ve skupinkách, zde byla důležitá především spolupráce. Ve třetí disciplíně se děti snažily trefit koulí (balónkem) do terče (do šaška). A v poslední, ve čtvrté disciplíně, děti soutěžily, kdo se nejrychleji obleče do zimního oblečení (bunda, šála, čepice, rukavice). Všechny disciplíny děti moc bavily a všichni jsme si užili spoustu legrace. Na závěr děti dostaly papírovou medaili a zimní odměnu (kornout).

Klapušová Lucie