01.04.2016 – Rytmická show

V pátek 1. dubna se v naší MŠ konala Rytmická show. Před zahájením se děti s paními učitelkami rozezpívaly, zahrály si hudební hru „Já jsem muzikant“ a zopakovaly si názvy hudebních nástrojů. Ve třídě zelených sluníček nás přivítal pán s elektronickými klávesami, mikrofonem a světelnými efekty. Děti se usadily na židličky a vyčkávaly. Společně s pánem jsme si zazpívali spoustu písniček z pohádek, např. „Statistika“, „Královské regé“, „Když se zamiluje kůň“, ale také několik lidových písní. Za doprovodu kláves to dětem šlo velmi dobře. Na některé písně si děti mohly zatancovat. Proběhla také pánská volenka. Na závěr děti poznávaly hudební nástroje podle zvuku. Děkujeme za příjemné zpestření pátečního dopoledne.

Barbora Venclová