02.09.2016 – Maňáskové divadlo Šternberk

V pátek 2. září naši sluníčkovou školičku navštívilo MAŇÁSKOVÉ DIVADLO ŠTERNBERK, které si pro děti připravilo pásmo tří pohádek. Než si pán s paní připravili všechny potřebné věci, tak si děti zazpívaly oblíbené písničky. Když zazvonil zvoneček, tak se všechny děti ztišily. Celým představením děti provázel Pepa a Pipi, kteří se na začátku představili. Pepa a Pipi si pro děti připravili pohádky „Dlouhý, Široký a Bystrozraký“, „Koblížek na vandru“ a jako poslední pohádku zahráli „Tři prasátka“. Pohádky byly obohaceny písničkami, které děti většinou znaly, takže se k oživlým postavičkám Pepi a Pipi také připojily. Dětem se divadelní představení moc líbilo, a tak se těší na další pohádky.

Barbora Zeráková

[Best_Wordpress_Gallery id=“56″ gal_title=“02.09.2016 – Maňáskové divadlo Šternberk“]