15.11.2016 – Podzimní návštěva Školní družiny

V úterý 15. listopadu odpoledne nás navštívila Školní družina při ZŠ Brněnec. Školkové děti se na tuto událost velmi dobře připravily. Dopoledne totiž probíhal Ovocno – zeleninový a děti připravily spoustu dobrůtek. Těmito pochoutkami jsme naši návštěvu pohostili. Děti z družiny, spolu s p. vychovatelkou Milenou Kutlákovou, ovšem také nepřišly s prázdnou, přinesly nám krásný podzimní věnec a čertíky na špejli. Čerty si děti odnesly domů na památku a věneček jsme si pověsili v naší šatně. Děti si hrály s autodráhou, s velkými látkovými kostkami, děvčata si vykreslovala omalovánky, nebo si kreslily obrázky podle vlastní fantazie. Prvňáčci předávali rady a zkušenosti předškolním dětem a celé odpoledne panovala radostná atmosféra.

Děkujeme Školní družině i p. vychovatelce Mileně Kutlákové za návštěvu a těšíme se v prosinci opět na setkání, tentokrát už předvánoční.

Barbora Venclová

[Best_Wordpress_Gallery id=“106″ gal_title=“15.11.2016 – Podzimní návštěva Školní družiny“]