15.12.2016 – Vánoční nadílka

Už od rána se děti moc těšily na příchod Ježíška. Hned po svačince si sedly do kroužku a splnily 15. úkol od Ježíška a vylouply si 15. okénko v adventním kalendáři. Aby to dětem rychleji uteklo, tak si zopakovaly pravidla bezpečnosti a před nadílkou se vydaly ještě na procházku. Po příchodu do školky se děti převlékly a čekaly, kdy zaslechnou zvuk zvonečku, aby se mohly jít podívat, co jim Ježíšek nadělil. Zazvonění se děti dočkaly. Když jsme přišli do třídy zelených sluníček, tak bylo pod stromečkem mnoho dárků. Než ale děti dárečky začaly rozbalovat, tak si ještě zazpívaly koledu „Štědrý večer nastal“. Každý si rozbalil nějaký dáreček, s kterým si poté hrály. Každý si také odnesl i malý dáreček domů. Holčičky krásný náramek na ruku a ozdobu na stromeček a kluci dřevěnou píšťalku a ozdobu na stromeček.

Barbora Zeráková

[Best_Wordpress_Gallery id=“123″ gal_title=“15.12.2016 – Vánoční nadílka“]