19.12.2016 – Vánoční setkání s občany obce Brněnec

V pondělí 19. prosince dopoledne naši školku navštívili občané z Brněnce, zejména prarodiče našich dětí. Děti předvedly program obdobný „Vánočnímu setkání“ ze 14. prosince. Zazpívaly spoustu písniček se zimní a vánoční tématikou, například „Martin na bílém koni“, nebo „Postavil jsem sněhuláka“, nechyběla také „Stojí vrba košatá“, ke které se naše návštěva s radostí přidala. Děti také recitovaly, mladší děti předvedly básničky „Na saních“, „To to zebe“, nebo „Čertovská“. Starší děti, z oranžového sluníčka, zarecitovaly například „Sněhové vločky“, „Přišla zima“, nebo „Černá Máry“. Dětmi nejoblíbenější tancování „ Čertí tanec“, „Bubu šaráda“, „Sněhuláci“ a taneček s názvem „Vánoční“ sklidilo asi největší úspěch. Po skončení programu předaly děti návštěvě vyrobené dárečky. Pro všechny bylo nachystané bohaté občerstvení v podobě napečeného cukroví a chlebíčků a jednohubek od naší paní kuchařky Ivanky.

Barbora Venclová

[Best_Wordpress_Gallery id=“126″ gal_title=“19.12.2016 – Vánoční setkání s občany obce Brněnec“]