20. a 21.12.2016 – Vánoční vinšování

Jak to tak bývá, koncem roku nastává krásný čas, čas nejen pro děti, ale pro všechny lidi – Vánoce. K tomuto svátku patří i vinšování. Děti z MŠ U DVOU SLUNÍČEK začaly vinšovat 20. 12. 2016. Nejprve si zopakovaly všechny pravidla bezpečnosti – přecházení vozovky, železničního přejezdu, chůzi ve dvojicích po chodníku, pravidla slušného chování – zdravit, prosit, děkovat. Pak šly navštívit pana starostu Blahoslava Kašpara. Děti pěkně pozdravily a přednesly panu starostovi báseň: „Vánoční stromeček“ a „Vánoce“, kterou složila paní ředitelka Ludmila. Pak ještě zazpívaly „Stojí vrba košatá“ s pohybovým vyjádřením. Pan starosta děti pochválil, že jsou velmi šikovné. Děti předaly dárečky – přáníčko a svícínek a popřály „Krásné vánoce“. Pan Kašpar děti obdaroval děti bonbony. Děti nezapomněly poděkovat. Také předaly přáníčko do drogérie.

Další den navštívily děti paní Niederlovou, paní doktorku, paní lékárnici, paní Klímovou, paní Kouglovou a paní Drábkovou. Všechny obdarovaly a potěšily. Opět byly obdarovány. Děti nezapomněly popřát krásné vánoce a vše „nej“ i v novém roce.

[Best_Wordpress_Gallery id=“128″ gal_title=“20. a 21.12.2016 – Vánoční vinšování“]