17.02.2017 – Zimní radůstky se strejdou Mílou

V pátek 17. února naši školičku navštívil oblíbený strejda Míla. Strejda Míla si s dětmi povídal o zimě a také se dětí zeptal, kdo přivezl sníh. A když to děti pověděly správně, tak si společně za doprovodu kláves zazpívali písničku „Martin na bílém koni“. Děti si procvičily mimiku obličeje, poslechly si „Zimní pohádku“ a vyzkoušely si „Sněhuláčí rozcvičku“, kde znázorňovaly celé tělo sněhuláka. Také zazněla písnička „Sněhuláčí rodinka“ a „Klouzanka“, kdy dal strejda Míla dětem led, aby si na něj sáhly a ucítily, jak je studený a jak se v teple rozpouští. Děti si při písničce „Klouzanka“ mohly zatancovat repliky omega a na konci usnuly jako sněženky a poslechly si relaxační píseň. Nakonec si děti mohly zazpívat do mikrofonu a zahrát na klávesy. Děti se strejdou Mílou pěkně rozloučily a těší se na jeho další návštěvu.

Barbora Zeráková