13.04.2017 – Velikonoční vinšování

Ve čtvrtek 13. 4. jsme se společně s dětmi vydali na velikonoční vinšování do Moravské Chrastové na Obecní úřad. Po svačince si děti zopakovaly pravidla bezpečnosti při chůzi po chodníku a přecházení vozovky, a také jim paní učitelky připomněly pravidla slušného chování ve společnosti. Děti navštívily pana starostu a zazpívaly mu písničky: „Mrskačka“, „Slepičí rodinka“, zarecitovaly básničku „Březen“ a koledovaly „Hody, hody, doprovody“. Poté děti popřály všem zaměstnancům Obecního úřadu Veselé Velikonoce a předaly dárečky a přáníčko. Za odměnu děti dostaly lízátko. Nakonec šly děti popřát Veselé Velikonoce a předat dárečky a přáníčko i paní Drábkové, Klímové, Kouglové a také i do obchodu. Všem moc děkujeme za sladké odměny.

Barbora Zeráková