Zimní Radůstky Lidušky a Milana

V úterý 29. ledna k nám zavítala bývalá paní ředitelka Liduška s p. učitelem Haklem se svým zábavným pořadem Radůstky. Jelikož leden je typicky zimní měsíc, dostaly tyhle Radůstky název Zimní.

Představení začalo pohádkou o dětech, které se těšily na sníh. Svatý Martin na bílém koni sice sníh přivezl, ale sluníčko ho zanedlouho rozpustilo. Nakonec se děti sněhu přeci jenom dočkaly a postavily celou sněhuláčí rodinku. Pohádka byla doplněna o tématické písničky: „Martin na bílém koni“, „Klouzanka´“ a „Sněhuláčí rodinka“, se kterými naše děti Lidušce a Milanovi pomáhaly. Následovala zimní rozcvička, jazykolamy a hádanky. Nechyběla také pohybová hra, kde děti „vařily“ guláš. Rozvíjely fantazii při přidávání různých surovin do pohádkového guláše. Na závěr proběhla „Sněhuláčí diskotéka“, kde si děti zatancovaly na písničky doplněné Milanovou hrou na elektrické klávesy.

Děkujeme Lidušce i Milanovi za návštěvu a těšíme na další brzké shledání.

Barbora Venclová

 

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.