Ledové království II.

V úterý ráno jsme se s dětmi vydali autobusem do nedalekých Boskovic, kde pro nás byla připravená projekce dlouho očekáváného Ledového království II. Děti se do kina velmi těšily, u některých se jednalo o úplnou premiéru.

Cesta autobusem nám utekla jako voda, ani jsme se nenadáli a už jsme seděli v pohodlných sedačkách boskovického kina. Druhý díl pohádky od Walta Disneyho vypráví o tom, jak se nebojácná Anna vydává na velkolepou výpravu, za doprovodu vtipného sněhuláka Olafa, soba Svena a zdatného Kristoffa. Čtveřice cestou zažívá různá dobrodružství a pokouší se zachránit nejen Elsu, ale také osvobodit celé království Arendelle od věčné zimy.

Děkujeme boskovickému kinu za vstřícný přístup a velmi ochotnému panu řidiči za bezproblémovou cestu.

Venclová Barbora

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.