Maňáskové divadélko Šternberk

V pátek 3.9.2021 k nám do školičky U Dvou sluníček přijelo Maňáskové divadlo Šternberk, všichni jsme se na představení moc těšili a tím i zahájili nový školní rok 2021/2022.

Po svačince jsme si s dětmi pověděli, jak se při divadelním představení chováme, vše jsme připravili, abychom se mohli posadit na židličky a představení mohlo začít. Na začátku nás přivítala dvě kuřátka, chlapeček a holčička, která nás provázela celým představením a při malých přestávkách zpívala spolu s námi známé lidové písničky. Shlédli jsme tři pohádky- Budka v poli, O Budulínkovi a Máša a medvěd. Všechny tři pohádky byly i trochu výchovné a ukázaly nám, že nejen dobro vítězí nad zlem, ale hlavně rodina, přátelství a pomoc jeden druhému vítězí nad samotou a smutkem.

Z celého srdce moc děkujeme divadlu Šternberk. Dětem i jejich rodičům přeji pěkné dny, aby děti byly co nejméně nemocné a v naší školičce se jim líbilo.

Iva Kunková

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.