27.05.2016 – Výchovný koncert p. uč. M. Hakla „Písničky o zvířátkách“

Dnes naši školičku U dvou sluníček navštívil DJ Momo neboli pan učitel Milan a připravil si pro děti výchovný koncert s názvem „PÍSNIČKY O ZVÍŘÁTKÁCH“. Než si DJ Momo připravil všechny potřebné věci, tak si děti zazpívaly oblíbené písničky „Travička zelená“ a „Mamča vaří“. Po dozpívání těchto písní se děti ztišily a výchovný koncert mohl začít.

Nejprve se DJ Momo dětem představil a pověděl, co má všechno na programu. Jako první zazpíval písničku s názvem „Naše Sanička“, děti do rytmu písně tleskaly a pak hrály na klávesách štěkání pejska. Děti také hádaly zvířátka, která jsou na farmě a to pomocí zvuků. Až si pověděli všechna zvířátka, tak DJ Momo zazpíval písničku „V Drválovicích je minifarmička“. Během této písně opět děti chodily ke klávesám a hrály zvuky zvířátek. Nakonec se DJ Momo zeptal dětí, která tři zvířátka se vydala kolem světa. Děti odpověděly prasátka, a tak DJ Momo začal zpívat písničku „Tři čuníci“ a děti pochodovaly v zástupu kolem zeměkoule jako tři čuníci. Po dlouhé výpravě kolem světa děti dostaly za odměnu křupky a krásnou omalovánku „Tři čuníci“. Na závěr se děti s DJ rozloučily písničkou „Skákal pes“ a velkým potleskem.

Barbora Zeráková

[Best_Wordpress_Gallery id=“37″ gal_title=“27.05.2016 – Výchovný koncert uč. M. Hakla“]

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.