14.03.2017 – Velká vycházka do přírody

V úterý 14. března se vydaly paní učitelky s dětmi na velkou vycházku ke kostelíku v Moravské Chrastové. Před velkou vycházkou se děti pořádně najedly, napily, řekly si pravidla bezpečnosti, oblékly se a pak se vydaly na dlouhou cestu. Cestou děti viděly první jarní kytičky (např. sněženky a bledulky) a také pozorovaly stromy, kde viděly první lístečky a kočičky. Když děti došly ke kostelíku, tak některé děti po dlouhé cestě odpočívaly, některé hrály na honěnou a na „Schovávanou“ a některé děti pozorovaly probouzející se hmyz. Děti se na cestu zpět do školky posilnily křupkami a zeleninou. Při cestě do školky si děti povídaly zážitky z vycházky.

Barbora Zeráková