15.05.2017 – Naše máma

Projekt „Pohádka na každý měsíc“

V pondělí 15. května dopoledne nás opět navštívila paní knihovnice z Moravské Chrastové. Jelikož předchozí den slavily svátek všechny maminky, bylo tentokrát naše společné sezení věnováno právě knížkám o maminkách. Nejprve děti paní Ivanovovou pěkné přivítaly obrázky, sušenkami a čajem a povídání mohlo začít. Děti sdělovaly ostatním, proč mají svoji maminku nejraději, jak jejich maminka vypadá apod. Paní knihovnice přečetla dětem pár příběhů z knížky od Jana Karafiáta – Broučci, ve které je právě role maminky, ale celkově rodiny jako takové, pěkně zobrazena. Na závěr si děti mohly tuhle knihu, ale i ostatní s podobnou tématikou, prohlédnout. Děkujeme paní Ivanovové za společně strávené literární dopoledne.

Barbora Venclová

Příspěvek byl publikován v rubrice Projekt „Pohádka na každý měsíc“. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.