Dopolední činnosti

Jak už to tak bývá, děti mají rády pestrý výběr činností. V naší školce dětem nabízíme už od rána činnosti, které je mohou zaujmout. Rády vystupují na žebřiny a klouzají se po skluzavce – před činností si zopakujeme pravidla bezpečnosti. Stavějí z kostek ať už z dřevěných, plastových nebo látkových, jejich fantazie je úžasná a spolupráce? Ta také. Vzájemně vymýšlejí, promýšlejí, komunikují, co je pro ně to nejlepší. V kuchyňce uvaří nějakou dobrotu a pozvou kamarády, paní učitelku. A rády malují barvami. Malují dle vlastního prožitku, vlastní fantazie.

Mám radost, když děti dělají činnost, která je baví, rozvíjejí svojí osobnost.  Jsou moc šikovné a tvořivé.

Jarmila Homolková

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.