„O perníkové chaloupce“

V úterý 12.9.2017 jsem děti seznámila s pohádkou „O perníkové chaloupce“. Děti se posadily na židličky, já si připravila papírovou perníkovou chaloupku, převleky – pro sebe šátek, plakát s pohádkou, strom, hrníčky a zvoneček. Nejprve jsem si nasadila šátek, zazvonila na zvoneček a začala dětem pohádku vyprávět. Děti velice pěkně poslouchaly a vnímaly vše, o čem jsem mluvila. Po skončení pohádky jsme si o ní vyprávěly a závěrem si ji děti samy zahrály. Obdarovali jsme sebe i naše kamarády z oranžového sluníčka Be-Be sušenkami, které krásně voněly stejně jako v našich představách „Perníková chaloupka“.