Dýňové tvoření

V úterý se naše školička proměnila v dílničky,kdy si děti vytvořily krásné dýňové dekorace.
Po svačince si děti uklidily hračky, v kroužku si zopakovaly pravidla bezpečnosti a paní učitelka jim pověděla,co si mohou vyrobit. Děti se rozdělily na dvě skupinky,kdy první skupinka si vytvořila krásnou vázičku z dýně. Vázičku si děti pěkně pomalovaly barvami nebo si ji ozdobily barevnými kamínky a do vázičky si naaranžovaly suché květiny. Druhá skupinka tvořila dýně z dřevěného špalku. Špalek si nejprve děti potřely barvou a pak si ho nazdobily podle vlastní fantazie. Všechny děti se na stanovištích prostřídaly.
Hotové výrobky si děti odnesly domů.

Zeráková Barbora