Halloweenský karneval

Děti si povídaly o počasí, dýních a samozřejmě i o „Halloweenu“. Že se lidé oblékají za různé masky. A tak jsme se s dětmi domluvili, že si ve školce takový karneval také uděláme. Karneval jsme naplánovali na středu 30.10.2017. Už od rána do školičky chodily děti různě převlečené. Někdy bylo je i těžké je poznat, neboť byly velice dobře nastrojené. Po vynikající svačince jsme si s dětmi řekli, jak bude karneval probíhat a také, že budeme přát Anežce k narozeninám. A to pro děti byl instinkt, že by měly Anežce nakreslit přáníčka pro radost. Po předání dárečků a přáníček nastalo představování dětí a jejich masek, nezapomnělo se na fotografování. Pak už karneval mohl začít. Tancovalo se na „Makarénu“, jezdilo se a houkalo po školce při písni: “Jede, jede, mašinka“. Pak se tancovalo, jak kdo chtěl. Závěrem jsme se všichni občerstvili strašidelnými gumovými bonbóny a zapili to dýňovým džusem.

Karneval se povedl. Všechny děti byly usměvavé a spokojené. Tak zase příští rok.