Radůstky a krmení lesních zvířátek

Ve středu 22.11.2017 v 9.00 hod. se konaly v MŠ U Dvou sluníček „Zvířátkové radůstky“ – zábavné vystoupení Ludmily Lujkové a Milana Václava Hakla. Děti si před vystoupením zopakovaly pravidla slušného chování a s trpělivostí čekaly na novou pohádku v podání Lidušky. Bohužel Liduška onemocněla, ale dětem pohádku „O lesní hostině“ namluvila na CD, které jim Milan pustil. Děti pohádku pečlivě poslouchaly a Milan k ní kreslil obrázky, které si děti později vykreslily dle vlastní fantazie. Po pohádce děti dostávaly jednoduché otázky a hádanky, na které odpovídaly. Také se seznámily s logopedickou říkankou: „Srnčí rodinka“ a zacvičily si „Vrabčí rozcvičku“. Potom si děti zazpívaly a zatancovaly na oblíbené písně: „Beruška Maruška“, „Bobík“, „Žabička“, „Skákal pes“ s doprovodem kytary. Radůstky se líbily a děti si je užily.

Děkujeme a těšíme se na příště.