Návštěva knihovny v Moravské Chrastové

Březen je měsíc knihy, a tak jsme se rozhodly s dětmi navštívit v pondělí 5. března Místní knihovnu v Moravské Chrastové.

Děti se nasvačily, zopakovaly si pravidla bezpečnosti, slušného chování, a nakonec se teple oblékly a vydaly se na cestu směr Moravská Chrastová. Při příchodu do knihovny paní Ivanovová děti přivítala a seznámila je s místní knihovnou. Děti se dozvěděly, jaká je největší a nejmenší kniha, proč je měsíc březen měsícem knihy a od kdy se slaví. Také si děti pověděly, jak se správně s knihou zachází a jak se knihy tisknou a jakou mají vazbu. Nakonec si děti prohlídly knihy Spider-mana, dinosaurů, Bořka stavitela a pohádkové knihy.

Dětem se návštěva knihovny moc líbila a my děkujeme paní Ivanovové za návštěvu.

Barbora Zeráková