Velikonoční dílničky s rodiči

Tradiční svátek jara jsme si připomněli ve středu 28. března odpoledne, kdy mohli dojít rodiče a s dětmi si vytvořit velikonoční dekorace.

Po odpolední svačince děti netrpělivě čekaly na své rodiče, aby si mohly jít vyrobit do třídy oranžových sluníček nějakou velikonoční ozdobu, např.: velikonoční květináč se zápichem, dekoraci z proutí na dveře, papírové vajíčko nebo zajíčka. Při příchodu do třídy si děti vybraly, co si s maminkou, tatínkem nebo babičkou vyrobí, vzali si potřebný materiál a pustili se do práce. Některé děti si s rodiči vytvořili i dekoraci podle vlastní fantazie. Děti s rodiči byly moc šikovné a výrobky se jim moc povedly. A jak se výrobky povedly, si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Rodičům děkujeme za velkou účast a trpělivost s dětmi.

Barbora Zeráková