Čarodějnický rej

V pátek ráno 27.4.2018 už děti přicházely do školky převlečené za čarodějky a čaroděje a ve třídě si nechaly od paní učitelky namalovat na obličej čarodějnické obrázky. Vše začalo po svačince, kdy na děti čekaly Čarodějnické radůstky. Milan s Liduškou děti přivítali, zazpívali písničku „Rej čarodějnic“, vyslechly si pohádku, zacvičily a nakonec Milan dětem ukázal nějaká kouzla. Po ukončení radůstek následoval táborák. Děti si sedly kolem ohně a čekaly, až jim paní učitelky opečou párky. Pan učitel Milan hrál na kytaru a děti k tomu zpívaly. Asi největší zážitek pro některé děti byl, když mohly pomáhat s hašením ohně.

Čarodějnický rej se vydařil a děti se už těší na další rok.

Barbora Zeráková