Dinopark

Dne 24. května se vydaly děti s p. učitelkami na výlet do DinoParku ve Vyškově.

Při příchodu všech dětí do školky si zopakovaly pravidla bezpečnosti a slušného chování, vyčůraly se, oblékly a nastoupily do autobusu, který čekal na děti před školkou. Během cesty děti pozorovaly okolí, hrály různé slovní hry a někteří si i zazpívaly.

Po příjezdu do Vyškova děti nastoupily do vláčku DinoExpres a jely přes Vyškov do DinoParku, kde na děti čekala dobrodružná výprava do druhohor. Zde mohly vidět různé dinosaury a měly možnost v 4D kině shlédnout krátkou pohádku „Příběh mláděte“. Aby dětem rychleji uteklo čekání na příjezd DinoExpresu, tak popřály Jiříčkovi k narozeninám. Děti dojely vláčkem zpět do ZOO Vyškov, kde si prohlédly zvířátka (např. různé druhy slepic, ovečky, kozy, velbloudy, kočku, ale také osla,…). Nejvíce se asi dětem líbilo to, když šly na statek mezi ovečky a kozy a mohly je nakrmit. Na závěr výletu si děti koupily nějaký malý dárek.

Barbora Zeráková

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.