Pečení vánočního cukroví

Pomalu ale jistě se blíží Vánoce, a k nim neodmyslitelně patří i pečení vánočního cukroví. Abychom všichni společně nasáli vánoční atmosféru, tak jsme pekli cukroví i v naší školičce. Děti pomáhaly válet těsto, vykrajovaly formičkami různé tvary, a také formičky těstem plnily. Dětem se pečení vánočního cukroví velmi líbilo, dokonce si i některé děti donesly své vlastní formičky na tvoření. Pekli jsme např. linecké cukroví, perníčky, medvědí tlapky a vanilkové rohlíčky.

Cukroví se nám povedlo a děti už se těší, až budou moci nabídnout povedené dobroty svým blízkým.

Lucie Klapušová