Besídka pro místní občany

V úterý 18. prosince dopoledne proběhla takzvaná „besídka nanečisto“. Do školky zavítali babičky, dědečkové, tetičky, strýčci, ale i rodiče dětí, kteří se nemohli zúčastnit besídky středeční.

Děti předvedly pásmo plné básniček, písniček a tanečků se zimní a vánoční tématikou. Nechyběla také pohádka v podání zelených sluníček. Po skončení předaly děti svým blízkým dáreček a přáníčko. Pro všechny bylo přichystané pohoštění, na kterém se podíleli jak dospělí, tak děti. Příjemnou atmosféru podtrhl zvuk vánočních koled.

Děkujeme za návštěvu a přejeme všem krásné prožití vánočních svátku v blízkosti svých blízkých.

Barbora Venclová