Příchod králů

V pondělí 8.1.2019 si děti povídaly o zážitcích z Vánoc, co dostaly, z čeho měly radost. Také si děti s využitím obrázkového materiálu zopakovaly tradici Vánoc a zrození Ježíška. Kdy se narodil, jak se jmenovali jeho rodiče? A kdo všechno a jak se o jeho zrození dozvěděl? Každý, kdo se o tom dozvěděl se přišel poklonit. O této novině se dozvěděli i „Tři králové“ z dalekých zemí, kteří se přišli Ježíškovi poklonit 9.1.2019. Děti se od nich dozvěděli, odkud přišli a co donesli a proč? Společně si zazpívali píseň: „My Tři králové“ a vyfotili se. Poté se všichni společně rozloučili, zamávali si a děti si šly vykreslit omalovánku na základě vlastního prožitku.