03.02.2015 – Návštěva předškoláčků v 1. třídě ZŠ

Dnes jsme se s dětmi, které půjdou letos k zápisu, vypravily na návštěvu do 1. třídy základní školy. Děti nachystaly dárečky, které vyrobily pro prvňáčky, zopakovaly jsme si společně pravidla slušného chování a vydaly jsme se do školy. Tam už na nás čekala nejenom paní učitelka, ale také plná třída prvňáčků, kteří dětem z MŠ ukázali, co všechno už se naučili. Paní učitelka si však i trošku vyzkoušela děti z mateřské školy a byla spokojená, protože děti ukázaly, že se ve školce opravdu poctivě připravují do školy. Nakonec děti z MŠ předaly dětem a paní učitelce ze školy dárečky a pěkně poděkovaly, že se mohly přijít do školy podívat. I prvňáčci měli pro děti z MŠ připravené pěkné dárečky.
Tímto velmi děkujeme paní učitelce Strakové za milé přivítání.

Lenka Kabelková