Nocování ve školce

Po úterním pasování čekala na školáky odměna v podobě výletu do lanového parku v Borové u Poličky a následné přespávání ve školce.

Už samotná cesta do Borové byla pro některé děti zážitkem, jelikož ještě nikdy nejely motorovým vlakem. Po příjezdu jsme si pochutnali na zmrzlině a pak už jsme se vydali směr lanový park. Děti pečlivě sledovaly turistické značky, které nás po malé chvíli dovedly do cíle. Lanový park byl tvořen 11 lanovými překážkami umístěných na stromech, z nichž největším lákadlem byla asi lanová dráha. Děti si to tu moc užily. Zpáteční cesta byla pro některé uspávající, ale děti rychle načerpaly energii a natěšeni jsme se vraceli do školky. Na zahradě byly pro děti nachystané bazénky pro osvěžení, šmoulí diskotéka a spousta dobrot. Den, plný zážitků, jsme zachumlaní ve spacácích zakončili sledováním pohádky „Jak vycvičit draka 3“ .

Doufáme, že si děti svůj poslední výlet ve školce užily a budou na něj mít jen pěkné vzpomínky.

Barbora Venclová

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.