Divadélko Šternberk

Dne 4.9.2019 do naší školky U Dvou sluníček přijelo maňáskové divadlo Šternberk, které mělo pro děti připraveny 3 pohádky – „O perníkové chaloupce“, „Červené klubíčko“ a „ O slepičce a kohoutkovi“. Pohádky uváděla dvě kuřátka, a celé divadélko bylo doprovázeno maňáskovými loutkami. Pohádky byly poučné, a vždy vyhrálo dobro nad zlem. Během představení děti zpívaly písně např.: „Okolo Hradce“, „Červený šátečku“,… Dětem se líbily všechny pohádky a pozorně poslouchaly.

Děkujeme maňáskovému divadélku ze Šternberka za pěkné představení a budeme se těšit na další spolupráci.

                                                                                                                   Klapušová Lucie

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.