27.02.2015 – Koblížkový bál se smažením koblížků a s DJ Momo

Dne 27. 2. 2015 panovala v naší školičce už od rána radostná nálada, jelikož kolem deváté hodiny vypuknul již tradiční Koblížkový bál. Děti se na tuto slávu připravovaly celý týden, hrály pohádku O Koblížkovi, malovaly si Koblížka podle své vlastní fantazie a vyráběly si masky. Některé děti si přinesly své vlastní masky. Na tanečním parketě jsme tedy mohli vidět například motýlky, princezny, spidermany, piráty, ale také fotbalistu v podání paní ředitelky, nebo čarodějnici Hadimíru, za kterou se převlékla paní učitelka Jaruška. Součástí bálu bylo smažení výborných koblížků. Děti se seznámily s přípravou těsta a poté pomáhaly při přípravě. K tanci a  k poslechu nám hrál vynikající DJ Momo. Zazněly některé lidové písničky a oblíbené dětské hity. Nechyběly soutěže – podávání míče nad hlavou za doprovodu hudby, nebo střílení na fotbalistovu branku. Děti byly velmi šikovné a za svoje výkony si odnesly bublifuk a omalovánky s Krtečkem. Koblížkový bál se nám všem moc líbil a už teď se těšíme na příští rok.

Barbora Venclová