Mikulášská nadílka

Ve čtvrtek 5.12.2019 přišel k nám do MŠ U Dvou sluníček Mikuláš, anděl a čert. Když děti slyšely cinkat řetězy, zbystřily a některé se i trochu začaly bát. Po jejich příchodu ale čerti sledovali děti spíše z povzdálí a dohlíželi na to, aby děti byly hodné. Mikuláš s sebou měl knihu hříchů, kde mě napsáno, jak jsou děti hodné. Každé dítě zarecitovalo básničku nebo zazpívalo písničku. Kdo měl strach, pomohli mu ostatní. Každý dostal za odměnu balíček.

Na konec se všichni společně vyfotili. Děkujeme žákům a paní učitelce Dvořákové ze Základní školy, kteří za námi přišli v podobě andílků, čertů a panu Martinovi za Mikuláše. Budeme se těšit zase příští rok.

Klapušová Lucie

Příspěvek byl publikován v rubrice Akce školičky. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.